Affiliate

Možná byste nám mohli pomoci s prodejem elektronických knih. Přihlašte se jako náš affiliate partner přes payhip.com a vydělejte na tom víc než my. Jak na to:
  1. Nejdřív nám sdělte Vaši emailovou adresu přes formulář na této stránce.
  2. pak se s tou e-mailovou adresu zaregistrujte na https://payhip.com/auth/register/af561a76062cf66,
  3. potom vás schválíme jako affiliate partnera a nastavíme váš podíl (liší se podle knihy, obvykle je to 40% z ceny bez DPH, která se liší podle země, ze které zákazník nakupuje). To může trvat několik dní;
  4. pak na svém payhip účtu uvidíte affiliate linky. Můžete je umístit na své webové stránky, postovat je na sociálních sítích a dělat s nimi jiné různé věci;
  5. nezapomeňte v payhip účtu nastavit váš paypal účet, jinak nemůžete dostat vydělané peníze. Pokud jej nemáte, zaregistrujte se na paypal.com.
Když někdo přijde na payhip přes váš affiliate link a koupí naši e-knihu, okamžitě dostanete svůj podíl na paypal účet (pro detaily se podívejte na podmínky použití payhip). Všechny transakce provádí payhip bez našeho vlivu.

Nutno počítat s tím, že rozhraní payhip je v angličtině jak pro affiliate partnery tak pro kupujícího.

Pozor, v případě, že jste náš affiliate partner pro anglickojazyčné e-knihy, je nutno zvolit pro české jiný e-mail. je to z důvodu omezení na payhip.com.

Pokud už nechcete být náš partner, prostě přestaňte používat affiliate linky, případně můžete emailem požádat, abychom Vás odstranili ze seznamu.Pro začátek nabízíme e-knihu Medailony, ale hlavním důvodem affiliate programu je, že plánujeme řadu programátorských e-knih Rudolfa Pecinovského.